Podzimní, rodinné, akce 2018

18.09.2018

2.11. – 4.11. 2018 – HALLOWEENSKÝ KARNEVAL  

Těšit se můžete na odpoledne plné strašidel, zábavy, smíchu a her. A až se setmí ... vylezou kostlivci hrobníkům z lopaty, duchové ožijí  a všechny zúčastněné čeká strastiplná, halloweenská stezka odvahy. 

Rezervaci doporučujeme provést, co nejdříve. Přijímáme rezervace na minimálně 2 noci (od pátku do neděle).  Pro ubytované děti začne program již v pátek (tvořivá dílnička, soutěže a hry).                                                                   

Rezervujete prosím  přes rezervační formulář na našem webu: www.penziondaniela.eu

23.11. – 25.11. 2018 – PEČEME CUKROVÍ S DĚTMI aneb ZÁBAVNÝ VÍKEND PRO RODINY S DĚTMI, PLNÝ VŮNĚ CUKROVÍ, DĚTSKÝCH HER, SMÍCHU                       A VÁNOČNÍ POHODY 

Nemáte rádi všudypřítomný „vánoční stres“ a rádi byste si se svou rodinkou užili chvilky předvánoční pohody, radosti a smíchu? Tak právě pro vás je určen náš víkend –  PEČEME CUKROVÍ S DĚTMI.

Připravili jsme pro vás zábavný víkend s animačním programem (a to nejen pro děti). Společně budeme psát dopis Ježíškovi,  který následně vhodíme přímo do Ježíškovo schránky na Božím Daru (Ježíšek všem dětem osobně odepíše), dále budeme tvořit a vyrábět   vánoční ozdoby a hlavně se bude péct cukroví.        S úsměvem a radostí zapojíme celou rodinu a společně s našimi kuchařia mistry cukráři si upečeme a nazdobíme to nejlepší cukroví pod sluncem.

Každá rodina si následně v neděli odveze domů napečené vánoční cukrovÍ (2kg). Jako vánoční dáreček má každá rodina od nás zdarma 1 hodinový relax             v našem  wellnessu či sauně nebo solné jeskyni.                         

Akce je určena pouze pro ubytované rodiny od pátku do neděle.  Rezervaci doporučujeme provést, co nejdříve. 

Přijímáme rezervace na minimálně 2 noci (od pátku do neděle). Pro ubytované děti začne program již v pátek (tvořivá dílnička, soutěže a hry). Rezervujete prosím  přes rezervační formulář na našem webu: www.penziondaniela.eu


30.11. – 2.12. 2018  – MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

Dětská diskotéka, zábava, soutěže. Samozřejmě dorazí i Čert, Mikuláš a Anděl a ani tentokrát nebude chybět pekelné vážení a Pekelná kniha se všemi hříchy :-)    

Rezervaci doporučujeme provést, cnejdříve.Přijímáme rezervace na minimálně 2 noci (od pátku do neděle).   Pro ubytované děti začne program již v pátek (tvořivá dílnička, soutěže a hry).                                                                   

Rezervujete prosím  přes rezervační formulář na našem webu: www.penziondaniela.eu

TAK NEVÁHEJTE A REZERVUJTE, TĚŠÍME SE NA VÁS :-)

Podzimní, rodinné, akce 2018 č.1
Podzimní, rodinné, akce 2018 č.2
Podzimní, rodinné, akce 2018 č.3
Podzimní, rodinné, akce 2018 č.4

»zpět do archivu novinek

© Všechna práva vyhrazena Profi Pohoda s.r.o. - Ubytování Krušné hory - rodinný penzion Daniela a Arnika

tvorba webových stránek pro penziony
Zavolejte nám

Zavolejte nám+420 702 200 300