Nabízíme

 

Ubytování

Nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích a apartmánech. Apartmány mají vlastní sociální zařízení a TV, pokoje jsou vybaveny umyvadlem s teplou a studenou vodou a TV - krásné, nové, sociálky jsou pak společné na patře.Fotogalerie Penzion Daniela Boží Dar

Nábytek z masivního dřeva vyrobený na zakázku doplňují zcela nové matrace, na kterých najdete hygienický chránič opatřený zdravotním zátěrem kolonoidního stříbra. Damaškové povlečení pak dotváří celkovou pohodu a přispěje ke kvalitnímu a hygienicky bezpečnému spánku.

Pro vaše ratolesti máme připraveno dětské povlečení, včetně dětských osušek (princezny, autíčka, Medvídek Pú, Mickey Mouse apod). Ručníky a osušky, pro dospělé, jsme připravili v nejlepší možné kvalitě.

Check in - od 14 hodin

Check out - do 11 hodin

Restaurace

Po celý den je k dispozici, nejen pro naše hosty, restaurace, kde je možné si pěkně nadlábnout bříška. Naši kuchaři vaří pouze domácí, kvalitní jídla bez náhražek a přidaných glutamátů. Zásadně vaříme jen z čerstvých surovin, s použitím bylinek. Umíme vařit také bezlepkově. 

Naše nová kuchyň je vybavena nejmodernější technikou (např. konvektomat - jídlo zdravé, s minimem tuku).

Náš příjemný personál splní rád každé vaše přání :-) V případě domluvy možnost objednání polopenze či plné penze. 

Wellness, sauny, solná jeskyně, masáže

Zregenerujte své tělo i duši v našem wellness. Využít můžete jednu z našich saun (klasická nebo infrasauna), perličkovou koupel - vířivku (která je vybavená jedním z nejmodernějších desinfekčních systémů). Vířivku máme vnitřní anebo venkovní, pod širým nebem. 

Pro relaxaci je pak také k dispozici naše solná jeskyně. Při výstavbě solné jeskyně bylo použito soli z Mrtvého moře, Soli ze solných dolů Klodawa - Polsko, Mineralizované soli ze solných dolů Klodawa a Soli z ruských dolů.  Odborníci se shodují, že 1 hodina pobytu v solné jeskyni je srovnatelná s třídenním pobytem u moře. 

Odpočinout si a načerpat novou sílu můžete také, v příjemném prostředí, při masáži. Nabízíme masáž klasickou - relaxační anebo masáž lávovými kameny.

Dětský koutek, herní konzole, karaoke

V současné době máme celkem 3 dětské herny + venkovní terasu se spoustou herních prvků (trampolíky, klouzačky, horolezecká stěna, dětské domečky, houpačky apod.).

Pro naše nejmenší je, po celý den, k dispozici i dětský koutek, se spoustou hraček a společenských her.

V další herně mohou trávit čas nejen starší děti – k dispozici jsou zde playstationy – se stovkou her zdarma k zapůjčení. Dále je možnost využít další místnosti, kde je možné si zahrát interaktivní televizní hry. Věříme, že nejen děti si užií spoustu legrace a zábavy při hraní těchto her nebo např. při zpívání karaoke. Další herna je odpočinková, se spacáky a podložky na spaní – zde je možné relaxovat, dívat se na pohádky či hrát společenské hry. 

Maminky jistě ocení i samostatnou, volně přístupnou, přípravnu dětských pokrmů, vybavenou mikrovlnou troubu s varnou konvicí, lednicí, sterilizátorem kojeneckých lahví. V zimě jsou k zapůjčení boby, sáňky a kluzáky (možnost bobování hned u penzionu). 

Stylová vinárna

Naše malá stylová vinárnička je skvělou volbou pro vaše setkání s přáteli. Na výběr máme z velkého druhu vín (jak českých tak světových značek). V případě zájmu můžeme zařídit i degustaci vín s odborným výkladem.

Společenský klub

Pro využití volného času můžete využít také náš společenský klub, kde je možné si zahrát kulečník, poker, karty, či si jen příjemně posedět s vašimi přáteli např. při sledování televize.

Společenská místnost

Společenská místnost o kapacitě až 30 míst nabízí možnost školení, soukromé oslavy a další vyžití. 

Během chvíle umíme tuto místnost změnit na krásnou oddací síň a pan starosta z Jáchymova přímo zde může oddávat.

Venkovní terasa, gril, dětské hřiště

Při pěkném počasí jistě oceníte krásnou terasu s možností grilování či posezení u ohně. Pro děti je zde k dispozici malé dětské hřiště, pískoviště, spousta herních domečků, trampolíny, klouzačky, horolezecké stěny a mnoho dalšího vyžití.

Lyžárna -kolárna

V nové vyhřívané lyžárně (kolárně) si můžete bez obav nechat své vybavení a těšit se na další den, kdy budete mít vše krásně vysušené a teplé. Pro běžkaře máme připravené "kopyto" na údržbu a servis. 
Objekt je střežen bezpečnostní kamerou, která zajistí maximální ochranu vašeho sportovního vybavení. 

Další služby

Samozřejmostí je připojení se na internet pomocí WI-FI.

V případě potřeby je možné využít naší pračky a sušičky prádla. 

Pro hosty zařídíme, dle individuálních přání, jakýkoliv výlet do okolí.

Pořádáme slavnostní akce -od oslavy narozenin, svatby, přes dětské dny apod. 

© Všechna práva vyhrazena Profi Pohoda s.r.o. - Ubytování Krušné hory - rodinný penzion Daniela a Arnika

tvorba webových stránek pro penziony
Zavoláme vám